İzmir Elektrik Kesintisi

İzmir elektrik kesintisi haberleri bu sayfada, oluşan elektrik arızaların bilgileri en hızlı ve güvenilir kaynaktan sizlerin huzurunda, önleminizi alın mağdur olmayın.

GDZ EDAŞ İzmir, Manisa  şehir sınırları içerisindeki elektrik enerjisinin dağıtım hizmeti faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak vizyon, misyon, ilke ve değerleri doğrultusunda oluşturduğu bütünleşik yönetim sistemiyle mevzuatlar çerçevesinde hareket etmekte, müşterilerin güvenini kazanarak sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İzmir Elektrik Kesintisi
İzmir Elektrik Kesintisi

İzmir, ülkemizin bir şehri ve en kalabalık üçüncü il. Anadolu’nun batısında, Ege Bölgesi’nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan il, her sene İzmir Enternasyonal Fuarı’nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman ve turizim şehridir.Batısında Ege Denizi ve Ege Adaları, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda ise Manisa vardır. İzmir’in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı’ndan sonra Türkiye’nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.

İzmir ilçeleri;Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla.

İzmir’deki İlçelerin Elektrik Kesintileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.