Bursa Elektrik Kesintileri

Bursa elektrik kesintileri son dakika haberleri, Bursa şehrimizde meydana elektrik kesintileri, UEDAŞ planlı-plansız elektrik arıza detayları bu sayfada, hangi mahallelerde kesinti var, elektrikler ne zaman gelecek.

Ülkemizin öncü olan Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet sahası ile Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ; 35.501 km2 alanda hizmet vermektedir. Türkiye’nin sanayi merkezi Bursa başta olmak üzere, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da toplamda 2,5 milyona yakın aboneye hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, artan abone sayısı ile doğru orantılı olarak altyapısını geliştirmeye devam etmektedir. Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ; enerji dağıtım sektöründe gerek abone sayısı gerekse arz miktarı bakımından pazar payının yüzde 9’una sahiptir.Bu veriler ışığında ülkemizin 4. büyük dağıtım şirketi unvanına sahip olan Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, daha kaliteli hizmet verme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bursa Elektrik Kesintileri
Bursa Elektrik Kesintileri

Bursa şehrimiz, ülkemizin 4. büyük şehridir.Doğası, tarihi, turizmi ile gözde ilimizdir.Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde, konumu 40° batı boylam ve 29° kuzey enlem daireleri arasındadır. Eski adı Hüdavendigâr’dır. Kuzeyinde Marmara Denizi ve Yalova, kuzeydoğuda Kocaeli ve Sakarya, doğuda Bilecik, güneyde Kütahya ve batıda Balıkesir şehirleri ile çevrilidir.

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinde biri olan Bursa doğal ve tarihsel zenginlikleriyle çok önemlidir.Bursa Osmanlı Devleti’nin ilk başkentidir.Bursa tarihi çarşısıyla öne çıkar. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul’dan sonra gelen ikinci büyük şehridir. Türkiye’nin en önemli birkaç sanayi kentinden biridir. Şehir İstanbul’dan sonra en büyük ikinci ihracatı gerçekleştirmektedir. Bursa, sanayi istatistiklerine göre Türkiye’nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezidir.

Bursa İlçeleri;Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım

Bursa İlçelerin Elektrik Kesinti Listesi

“Bursa Elektrik Kesintileri” için 1 yorum

  1. Elektrik gelmesini bekliyorum telefonlarımızın şarkıları bitik yarın işe kalkamayız diye uyuyamıyoryz lütfen en kısa zamanda arızayı gideriniz 🙏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.